هفته فیلم مستند «کارستان» با نمایش شش فیلم در دانشگاه علامه‌طباطبایی تهران به پایان رسید.

به گزارش عصر ایران، مجموعه فیلم‌های مستند کارستان که به نمایش زندگی شخصیت‌های الهام‌بخش و کار‌آفرین ایرانی می‌پردازد، هفته گذشته برای خبرنگاران، دانشگاهیان و شخصیت‌های فرهنگی اکران ویژه‌ای در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی داشت.
این برنامه که از سوی بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان برنامه‌ریزی و برگزار شد، همراه با شخصیت هر فیلم و جلسات میزگرد و پرسش و پاسخ بود.

شش فيلم طبرستانی‌ها، پازلی‌ها، پنبه تا آتش، شاعران زندگی، مادر زمين و بنيانگذار محك فيلم‌هايی بودند كه در این برنامه به نمايش درآمدند.

هركدام از اين فيلم‌ها متمركز بر حوزه خاصی است و در عين حال گروه‌های متفاوتی از كارآفرينان را مخاطب قرار مي‌دهد؛ حوزه‌ هايی نظير محيط‌زيست، صنعت، سلامت و تكنولوژی و از طرف ديگر بحث كارآفرينی بانوان و جوانان از نقاط قبل توجه اين مجموعه است.
محسن عبدالوهاب، بهرام عظيم‌پور، مهدي گنجی، شيرين برق‌نورد، مهناز افضلی كارگردانان اين مجموعه هستند.

مجموعه فیلم‌های کارستان با هدف ایجاد انگیزه و معرفی این ارزش‌آفرینان به جوانان، به تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب و با مشاوره رخشان بنی‌اعتماد در بخش خصوصی تولید شده است.

علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های کارستان می‌توانند برنامه اكران این مستندها را در گروه سینمایی هنر و تجربه از طریق وب‌سایت سینماتیکت و همچنین وب‌سایت www.karestanfilm.com و شبكه‌های اجتماعی این مجموعه دنبال کنند.لینک منبع

برچسب ها :